![](https://istigmes.com/wp-content/uploads/2018/10/CE2C4F20-5C11-46DA-AF10-164CACC0026C.jpeg)
Παρούσα αναμένοντας τη σειρά της για την δική της ανακύρηξη από τον κ.Αυγενάκη και τη ΝΔ η Νάνσυ Καπούλα χθες στη Λάρισα στην εκδήλωση ανακύρηξης ως υποψήφιας Δημάρχου της Ρένας Κατακαριώτου. Στον αντίποδα, ο αντιπαλός της Αργύρης Κοπάνας σήμερα ήταν παρών με τον Κώστα Αγοραστό δίπλα στον Αχιλλέα Μπέο – μαζί και ο Γ.Καλτσογιάννης- στην υπογραφή της σύμβασης του Δημοτικού Θεάτρου. Να υποδηλώνει κάτι η παρουσία του εκεί; Αργυρή χάθηκε η μάχη;
![](https://istigmes.com/wp-content/uploads/2023/08/karalis_728_08-23.jpeg)
![](https://istigmes.com/wp-content/uploads/2023/08/karalis_728_08-23.jpeg)
![](https://istigmes.com/wp-content/uploads/2024/02/ygeia_volou_02-24.jpeg)
![](https://istigmes.com/wp-content/uploads/2024/02/ygeia_volou_02-24.jpeg)