Εντάξει πλέον είναι φίλοι και στηρίζει ο ένας τον άλλο με ειλικρίνεια. Ο λόγος για τον Γιώργο Καλτσογιάννη και τον Αργυρή Κοπάνα που δεν κρύβουν την πολιτική τους ταύτιση. Σήμερα το μεσημέρι στο καφέ του Αργυρή στον Άγιο Νικόλαο.
![](https://istigmes.com/wp-content/uploads/2023/08/karalis_728_08-23.jpeg)
![](https://istigmes.com/wp-content/uploads/2023/08/karalis_728_08-23.jpeg)
![](https://istigmes.com/wp-content/uploads/2024/02/ygeia_volou_02-24.jpeg)
![](https://istigmes.com/wp-content/uploads/2024/02/ygeia_volou_02-24.jpeg)
Εντάξει πλέον είναι φίλοι και στηρίζει ο ένας τον άλλο με ειλικρίνεια. Ο λόγος για τον Γιώργο Καλτσογιάννη και τον Αργυρή Κοπάνα που δεν κρύβουν την πολιτική τους ταύτιση. Σήμερα το μεσημέρι στο καφέ του Αργυρή στον Άγιο Νικόλαο.